osirpiotrkow.pl

Terminarz Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 2023/2024

Terminarz Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 2023/2024

Terminarz Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 2023/2024

1 kolejka 19.08.2023 SOBOTA


09:00   Met-Stal  -  Barwil Omega
09:00   Kstr Flexipal  -  Moszczenica GG
10:00   Starówka  -   Eko-Luk
10:00   MJ Meble Na Wymiar   -  Golden Boiz
11:00   Fcc Environment  -  Trybunał Piotrków
11:00   Ekipa   -  Zbyszko Ogrody
12:00   Orlik Bujny -   DSP
12:00   WKS Proszenie  -  PWiK Sp z.o.o

2 kolejka 20.08.2023 NIEDZIELA


09:00   Moszczenica GG -   Golden Boiz
09:00   Eko-Luk  -  Trybunał Piotrków
10:00   Prym Galeria Wnętrz  -  Zbyszko Ogrody
10:00   Starówka   -  DSP
11:00   Kstr Flexipal   -  PWiK Sp z.o.o
11:00   Met-Stal  -  WKS Proszenie
12:00   MJ Meble Na Wymiar -   Orlik Bujny
12:00   Fcc Environment  -  Ekipa

3 kolejka 26.08.2023 SOBOTA


09:00   Moszczenica GG  -  Starówka
10:00   Eko-Luk  -  Prym Galeria Wnętrz
11:00   Zbyszko Ogrody -  Fcc Environment
12:00   Trybunał Piotrków  -   MJ Meble Na Wymiar

3 kolejka 27.08.2023 NIEDZIELA

09:00   Barwil Omega  -   Kstr Flexipal
10:00   Golden Boiz   -  Met-Stal
11:00   PWiK Sp z.o.o  -  Orlik Bujny
12:00   DSP  -  Ekipa

4 kolejka 02.09.2023 SOBOTA


09:00   Trybunał Piotrków  - Moszczenica GG
09:00   DSP   -  Prym Galeria Wnętrz
10:00   Golden Boiz  -   Barwil Omega
10:00   PWiK Sp z.o.o   -  Starówka
11:00   WKS Proszenie   -  Kstr Flexipal
11:00   Zbyszko Ogrody   -  Eko-Luk
12:00   Ekipa  -  MJ Meble Na Wymiar
12:00   Orlik Bujny -  Met-Stal

5 kolejka 03.09.2023 NIEDZIELA


09:00   Prym Galeria Wymiar  -  Moszczenica GG
09:00   Kstr Flexipal   -  Golden Boiz
10:00   Starówka  -  Barwil Omega
10:00   Met-Stal  -  Trybunał Piotrków
11:00   MJ Meble Na Wymiar  -   Zbyszko Ogrody
11:00   Fcc Environment  -   DSP
12:00   Ekipa  -  PWiK Sp z.o.o
12:00   Orlik Bujny  -   WKS Proszenie

6 kolejka 09.09.2023 SOBOTA 


09:00   Met-Stal  -  DSP
10:00   MJ Meble Na Wymiar  -   PWiK Sp z.o.o
11:00   Fcc Environment  -  WKS Proszenie
12:00   Ekipa   -  Orlik Bujny

6 kolejka 10.09.2023 NIEDZIELA

09:00   Prym Galeria Wnętrz  -   Golden Boiz
10:00   Starówka   -  Trybunał Piotrków
11:00   Kstr Flexipal  -  Zbyszko Ogrody

7 kolejka 16.09.2023 SOBOTA


09:00   Barwil Omega  -  Moszczenica GG
09:00   WKS Proszenie  -  MJ Meble Na Wymiar
10:00   Trybunał Piotrków  -  Prym Galeria Wnętrz
10:00   DSP   -  Kstr Flexipal
11:00   Zbyszko Ogrody  -  Starówka
11:00   PWiK Sp z.o.o  -  Met-Stal
12:00   Golden Boiz  -  Eko-Luk
12:00   Orlik Bujny  -  Fcc Environment

8 kolejka 17.09.2023 NIEDZIELA

09:00   Moszczenica GG  -   Met-Stal
09:00   Prym Galeria Wnętrz  -   Starówka
10:00   Barwil Omega  -  MJ Meble Na Wymiar
10:00   Golden Boiz  -  Fcc Environment
11:00   DSP -  WKS Proszenie
11:00   Zbyszko Ogrody  -  Orlik Bujny
12:00   Eko-Luk  -  Kstr Flexipal
12:00   Trybunał Piotrków -  Ekipa

9 kolejka 23.09.2023 SOBOTA


09:00   Fcc Environment  -  Barwil Omega
10:00   Kstr Flexipal  - Prym Galeria Wnętrz
11:00   Ekipa   -  Golden Boiz
12:00   Met-Stal  -  Eko-Luk

9 kolejka 24.09.2023 NIEDZIELA

09:00   MJ Meble Na Wymiar  -   Moszczenica GG
10:00   Orlik Bujny   -  Trybunał Piotrków
11:00   WKS Proszenie  -   Zbyszko Ogrody
12:00   PWiK Sp z.o.o   - DSP

10 kolejka 30.09.2023 SOBOTA


09:00   Barwil Omega   -  Ekipa
09:00   Prym Galeria Wnętrz  -   Met-Stal
10:00   Golden Boiz  -  Orlik Bujny
10:00   Moszczenica GG -   Fcc Environment
11:00   Eko-Luk  -  MJ Meble Na Wymiar
11:00   Zbyszko Ogrody  -  PWiK Sp z.o.o
12:00   Trybunał Piotrków  -  WKS Proszenie
12:00   Starówka  -  Kstr Flexipal

11 kolejka 01.10.2023 NIDZIELA


09:00   Ekipa   -  Moszczenica GG
09:00   Orlik Bujny  -  Barwil Omega
10:00   MJ Meble Na Wymiar  -  Prym Galeria Wnętrz
10:00   Met-Stal   -  Starówka
11:00   Fcc Environment  -  Eko-Luk
11:00   WKS Proszenie  -  Golden Boiz
12:00   PWiK Sp z.o.o  -  Trybunał Piotrków
12:00   DSP  - Zbyszko Ogrody

12 kolejka 07.10.2023 SOBOTA


09:00   Moszczenica GG  -  Orlik Bujny
10:00   Golden Boiz  -  PWiK Sp z.o.o
11:00   Eko-Luk -   Ekipa
12:00   Trybunał Piotrków  - DSP

12 kolejka 08.10.2023 NIEDZIELA

09:00   Barwil Omega  -   WKS Proszenie
10:00   Prym Galeria Wnętrz  -  Fcc Environment
11:00   Starówka  -  MJ Meble Na Wymiar
12:00   Kstr Flexipal  -   Met-Stal

13 kolejka 14.10.2023 SOBOTA


09:00   PWiK Sp z.o.o  -  Barwil Omega
09:00   WKS Proszenie  -  Moszczenica GG
10:00   Ekipa  -   Prym Galeria Wnętrz
10:00   Orlik Bujny  -  Eko-Luk
11:00   DSP  -  Golden Boiz
11:00   MJ Meble Na Wymiar  -  Kstr Flexipal
12:00   Fcc Environment  -  Starówka
12:00   Zbyszko Ogrody  -  Trybunał Piotrków

14 kolejka 15.10.2023 NIEDZIELA


09:00   Moszczenica GG  -  PWiK Sp z.o.o
09:00   Barwil Omega  -  DSP
10:00   Prym Galeria Wnętrz  - Orlik Bujny
10:00   Eko-Luk  -  WKS Proszenie
11:00   Golden Boiz  -   Zbyszko Ogrody
11:00   Starówka  -  Ekipa
12:00   Kstr Flexipal  -  Fcc Environment
12:00   Met-Stal   -  MJ Meble Na Wymiar

15 kolejka 21.10.2023 SOBOTA

09:00   Zbyszko Ogrody  -  Barwil Omega
10:00   WKS Proszenie  -  Prym Galeria Wnętrz
11:00   Orlik Bujny   -  Starówka
12:00   Ekipa  -  Kstr Flexipal

15 kolejka 22.10.2023 NIEDZIELA

09:00   DSP  -  Moszczenica GG
10:00   PWiK Sp z.o.o  -  Eko-Luk
11:00   Fcc Environment  -  Met-Stal
12:00   Trybunał Piotrków  -  Golden Boiz

16 kolejka 28.10.2023 SOBOTA

09:00   Barwil Omega  -  Trybunał Piotrków
09:00   Prym Galeria Wnętrz  -  PWiK Sp z.o.o
10:00   Moszczenica GG  -  Zbyszko Ogrody
10:00   Eko-Luk  -  DSP
11:00   Starówka  -  WKS Proszenie
11:00   Kstr Flexipal -   Orlik Bujny
12:00   Met-Stal  -  Ekipa
12:00   MJ Meble Na Wymiar  -  Fcc Environment

17 kolejka 29.10.2023 NIEDZIELA

09:00   WKS Proszenie  -  Ekipa
09:00   PWiK Sp z.o.o  -  Fcc Environment
10:00   DSPZ MJ  -  Meble Na Wymiar.
10:00   Zbyszko Ogrody  -  Met-Stal
11:00   Trybunał Piotrków  -  Kstr Flexipal
11:00   Moszczenica GG -   Eko-Luk
12:00   Golden Boiz  -  Starówka
12:00   Barwil Omega  -   Prym Galeria Wnętrz
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 3 =
Link
4 + 3 =