osirpiotrkow.pl

Terminarz Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej 2023/2024

Terminarz Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej 2023/2024

Wykaz drużyn:
1) Prym Galeria Wnętrz
2) OSKP - Dyguda
3) Starówka
4) FCC Enviroment
5) Ekipa
6) MJ Meble na wymiar
7) LZS Sulejów Górny Nieruchomości
8) Walewski Team
9) MET-STAL
10) WKS Proszenie
11) Zbyszko Ogrody
12) EKOLUK
13) Barwil Omega
14) Orlik Bujny

I kolejka - 02.12.2023

09:00 FCC Environment - Zbyszko Ogrody
09:30 Ekipa - WKS Proszenie
10:00 Meble na wymiar - MET STAL
10:30 LZS Sulejów Górny - Walewski Team
11:00 Prym Galeria Wnętrz - Orlik Bujny
11:30 Starówka - EKOLUK
12:00 OSKP Dyguda - Barwil Omega    (przełożony)

II kolejka - 03.12.2023

09:00 Orlik Bujny - Walewski Team
09:30 MET-STAL - LZS Sulejów Górny
10:00 WKS Proszenie - Meble na wymiar
10:30 Zbyszko Ogrody - Ekipa
11:00 EKOLUK - FCC Environment
11:30 Prym Galeria Wnętrz - OSKP Dyguda
12:00 Barwil Omega - Starówka        (przełożony)

III kolejka - 09.12.2023

09:00 OSKP Dyguda - Orlik Bujny
09:30 FCC Environment - Barwil Omega
10:00 Meblena Wymiar - Zbyszko Ogrody
10:30 Starówka - Prym Galeria Wnętrz
11:00 LZS Sulejów Górny - WKS Proszenie
11:30 Walewski Team - MET-STAL
12:00 Ekipa - EKOLUK           (przełożony)

IV kolejka - 10.12.2023

09:00 Orlik Bujny - MET-STAL
09:30 WKS Proszenie - Walewski Team
10:00 Zbyszko Ogrody - LZS Sulejów Górny
10:30 Barwil Omega - Ekipa
11:00 Prym Galeria Wnętrz - FCC Environment
11:30 OSKP Dyguda - Starówka
12:00 EKOLUK - Meble na wymiar          (przełożony)

V kolejka - 17.12.2023

09:00 Starówka - Orlik Bujny
09:30 FCC Environment - OSKP Dyguda
10:00 Meble na Wymiar - Barwil Omega
10:30 Ekipa - Prym Galeria Wnętrz
11:00 LZS Sulejów  Górny - EKOLUK
11:30 Walewski Team - Zbyszko Ogrody
12:00 MET-STAL - WKS Proszenie

VI kolejka - 06.01.2024

09:00 Zbyszko Ogrody - MET-STAL
09:30 EKOLUK - Walewski Team
10:00 Orlik Bujny - WKS Proszenie
10:30 Barwil Omega - LZS Sulejów Górny
11:00 Prym Galeria Wnętrz - Meble na Wymiar
11:30 OSKP Dyguda - Ekipa
12:00 Starówka - FCC Environment

VII kolejka - 07.01.2024

09:00 FCC ENviornment - Orlik Bujny
09:30 Ekipa - Starówka
10:00 Meble na Wymiar - OSKP Dyguda
10:30 LZS Sulejów Górny - Prym Galeria Wnętrz
11:00 Walewski Team - Barwil Omega
11:30 MET-STAL - EKOLUK
12:00 WKS Proszenie - Zbyszko Ogrody

VIII kolejka - 13.01.2024

09:00 EKOLUK - WKS Proszenie
09:30 Barwil Omega - MET-STAL
10:00 Prym Galeria Wnętrz - Walewski Team
10:30 Orlik Bujny - Zbyszko Ogrody
11:00 OSKP Dyguda - LZS Sulejów Górny
11:30 Starówka - Meble na Wymiar
12:00 FCC Environment - Ekipa

IX kolejka - 14.01.2024

09:00 Meble na Wymiar - FCC Environment
09:30 LZS Sulejów Górny - Starówka
10:00 Walewski Team - OSKP Dyguda
10:30 Ekipa - Orlik Bujny
11:00 MET-STAL - PRYM Galeria Wnętrz
11:30 WKS Proszenie - Barwil Omega
12:00 Zbyszko Ogrody - EKOLUK

X kolejka - 20.01.2024

09:00 Barwil Omega - Zbyszko Ogrody
09:30 Orlik Bujny - EKOLUK
10:00 Prym Galeria Wnętrz - WKS Proszenie
10:30 OSKP Dyguda - MET-STAL
11:00 Starówka - Walewski Team
11:30 FCC Environment - LZS Sulejów Górny
12:00 Ekipa - Meble na Wymiar

XI kolejka - 21.01.2024

09:00 LZS Sulejów Górny - Ekipa
09:30 Walewski Team - FCC Environment
10:00 MET-STAl - Starówka
10:30 Meble na Wymiar - Orlik Bujny
11:00 WKS Proszenie - OSKP Dyguda
11:30 Zbyszko Ogrody - Prym Galeria Wnętrz
12:00 EKOLUK - Barwil Omega

XII kolejka - 27.01.2024

09:00 OSKP Dyguda - Zbyszko Ogrody
09:30 Starówka - WKS Proszenie
10:00 FCC Enviroment - MET-STAL
10:30 Orlik Bujny - Barwil Omega
11:00 Prym Galeria Wnętrz - EKOLUK
11:30 Ekipa - Walewski Team
12:00 Meble na Wymiar - LZS Sulejów Górny

XIII kolejka - 28.01.2024

09:00 LZS Sulejów Górny - Orlik Bujny
09:30 Walewski Team - Meble na Wymiar
10:00 MET-STAL - Ekipa
10:30 WKS -Proszenie - FCC Enviroment
11:00 Zbyszko Ogrody - Starówka
11:30 EKOLUK - OSKP Dyguda
12:00 Barwil Omega - Prym Galeria Wnętrz

II runda rozpoczyna się 03.02.2024r. a jej zakończenie odbędzie się 16.03.2024r.


powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 6 =
Link
5 + 6 =