osirpiotrkow.pl

Teren rekreacyjny Słoneczko

Walentynkowe Morsowanie z OSiR-em: „Miłość kruszy lody”

Walentynkowe Morsowanie z OSiR-em: „Miłość kruszy lody”
W niedzielny poranek o godzinie 9:00, na kąpielisku Słoneczko odbyło się wyjątkowe wydarzenie – walentynkowe morsowanie z OSiR-em pod hasłem „Miłość kruszy lody”. Miłośnicy zimowych kąpieli po raz kolejny udowodnili, że niskie temperatury im niestraszne, a wspólna pasja łączy ludzi niezależnie od pogody!

Zanim uczestnicy zanurzyli się w lodowatej wodzie, wszyscy wzięli udział w energetycznej rozgrzewce przy muzyce, która dodała im sił i rozgrzała atmosferę. Nie zabrakło także dodatkowych atrakcji – konkursu oraz ciepłych napojów. Każdy mógł rozgrzać się aromatyczną herbatą i pyszną, gorącą zupą, które czekały na morsujących po ich śmiałej kąpieli.

Dziękujemy wszystkim za udział i wspaniałą atmosferę! Do zobaczenia!
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 5 =
Link
5 + 5 =