2 turniej "Igrzysk Służb Mundurowych"
15 maja 2026 na Stadionie Miejskim OSiR-u odbył się 2 turniej "Igrzysk Służb Mundurowych".
Tym razem królowała piłka nożna a najlepsza okazała się drużyna 25 Brygada Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego, która z kompletem punktów prowadzi po 2-óch edycjach.
Tym razem królowała piłka nożna a najlepsza okazała się drużyna 25 Brygada Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego, która z kompletem punktów prowadzi po 2-óch edycjach.
Wyniki turnieju piłki nożnej:
- 25 BKP - Służba Więzienna 8:1
- Straż Pożarna - Służba Więzienna 6:1
- 25 BKP - Policja 12:0
- 25 BKP - Straż Pożarna 8:1
- Służba Więzienna - Policja 4:2
- Straż Pożarna - Policja 6:1
- 5 BKP 9 pkt. (br. 28:2)
- Straż Pożarna 6 pkt. (br. 13:10
- Służba Więzienna 3 pkt. (br. 6:16)
- Policja 0 pkt. (br. 3:22)
Punktacja po dwóch turniejach: tenis stołowy i piłka nożna:
1) 25 BKP - 20 pkt
2) Straż Pożarna - 16 pkt
3) Służba Więzienna - 10 pkt
3) Policja - 10 pkt.
Kolejne zmagania we wrześniu w dyscyplinie - Pływanie