Koniec sezonu 2024/2025
Zakończenie sezonu lodowiska – 2 marca 2025
Drodzy miłośnicy jazdy na łyżwach,
z wielką wdzięcznością informujemy, że 2 marca 2025 r. kończymy sezon zimowy na naszym lodowisku. To były wspaniałe miesiące pełne radości, sportowych emocji i niezapomnianych chwil na lodzie.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze lodowisko – zarówno początkującym łyżwiarzom, jak i tym bardziej doświadczonym. Wasza obecność i pozytywna energia sprawiły, że ten sezon był wyjątkowy!
Już teraz zapraszamy na kolejny sezon zimowy – do zobaczenia na lodzie!