osirpiotrkow.pl

Korty Tenisowe

Turniej deblowy o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

Sezon letni w tenisie ziemnym na piotrkowskich kortach dobiegł końca!
🎾 Zakończyliśmy go turniejem deblowym o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
🏆 Dziękujemy wszystkim za liczny udział! 🙏
Już teraz zapraszamy na sezon pod halą balonową i na II edycję zimowego turnieju OSiR Challenger Cup! ❄️
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 3 =
Link
8 + 3 =