Wyniki konkursu plastycznego "PLAKAT X NOCNEGO PÓŁMARATONU PIOTRKOWSKIEGO"
Wyniki konkursu plastycznego "PLAKAT X NOCNEGO PÓŁMARATONU PIOTRKOWSKIEGO"
Wielkimi krokami zbliża się Jubileuszowy X Nocny Półmaraton Piotrkowski,
który wystartuje już 12 czerwca o godzinie 21.00.
Dzisiaj chcieliśmy zaprezentować wszystkie prace przygotowane przez
dziesięciolatków z piotrkowskich szkół podstawowych, którzy podczas
zajęć lekcyjnych tworzyli plakaty promujące to wyjątkowe wydarzenie.
Forma wykonania była dowolna, a twórczość dzieci po raz kolejny nas
zaskoczyła i pokazała, jak kreatywne oraz pomysłowe są nasze dzieci.
Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele OSiR oraz
przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6, pod przewodnictwem
nauczyciela rysunku i malarstwa dr. Janusza Kucharskiego z
Piotrkowskiego Liceum Sztuk Plastycznych, wybrała trzy najlepsze prace
oraz przyznała dwa wyróżnienia.
I miejsce zajęła praca Wiktorii Sypułek z SP nr 10
Wyróżnienia otrzymały:
Nela Fajger z SP nr 12
Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom zaangażowanym w konkurs
serdecznie dziękujemy i gratulujemy.
Już niebawem nagrodzonych uczniów odwiedzą przedstawiciele Ośrodka
Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim, aby wręczyć nagrody
autorom zwycięskich prac.
który wystartuje już 12 czerwca o godzinie 21.00.
Dzisiaj chcieliśmy zaprezentować wszystkie prace przygotowane przez
dziesięciolatków z piotrkowskich szkół podstawowych, którzy podczas
zajęć lekcyjnych tworzyli plakaty promujące to wyjątkowe wydarzenie.
Forma wykonania była dowolna, a twórczość dzieci po raz kolejny nas
zaskoczyła i pokazała, jak kreatywne oraz pomysłowe są nasze dzieci.
Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele OSiR oraz
przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6, pod przewodnictwem
nauczyciela rysunku i malarstwa dr. Janusza Kucharskiego z
Piotrkowskiego Liceum Sztuk Plastycznych, wybrała trzy najlepsze prace
oraz przyznała dwa wyróżnienia.
I miejsce zajęła praca Wiktorii Sypułek z SP nr 10
II miejsce zajęła praca Matyldy Turlejskiej z SP nr 12
III miejsce zajęła praca Mai Stańczyk z SP nr 16
Wyróżnienia otrzymały:
Nela Fajger z SP nr 12
Kornelia Michalak z SP nr 10
Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom zaangażowanym w konkursserdecznie dziękujemy i gratulujemy.
Już niebawem nagrodzonych uczniów odwiedzą przedstawiciele Ośrodka
Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim, aby wręczyć nagrody
autorom zwycięskich prac.