Pierwsza edycja z cyklu 5 turniejów tenisa stołowego „TS OSiR CUP 2026” o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji
W sobotę 18 kwietnia 2026 r. o godzinie 9.30 w hali Centrum Rekreacyjnego OSiR-u przy ul. Belzackiej 108/110 odbyła się pierwsza edycja z cyklu 5 turniejów tenisa stołowego „TS OSiR CUP 2026” o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Tryb.
Łącznie w turnieju uczestniczyło 50 zawodników i zawodniczek.
W kategorii OPEN Kobiet wygrała Kinga GRANSZ przed Anetą ŚWITAŁĄ i Adą WYSMYK.
W kategorii OPEN Mężczyzn zwyciężył Dariusz BĘDZYŃSKI przed Pawłem BURCHARDEM oraz Marcinem GAŁKOWSKIM i Tomaszem WIECZORKIEWICZEM.
II edycja odbędzie się 17 maja 2026 r. godz. 9:30.
W kategorii OPEN Kobiet wygrała Kinga GRANSZ przed Anetą ŚWITAŁĄ i Adą WYSMYK.
W kategorii OPEN Mężczyzn zwyciężył Dariusz BĘDZYŃSKI przed Pawłem BURCHARDEM oraz Marcinem GAŁKOWSKIM i Tomaszem WIECZORKIEWICZEM.
II edycja odbędzie się 17 maja 2026 r. godz. 9:30.