osirpiotrkow.pl

Centrum Rekreacyjne

Pierwsza edycja z cyklu 5 turniejów tenisa stołowego „TS OSiR CUP 2026” o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji

W sobotę 18 kwietnia 2026 r. o godzinie 9.30 w hali Centrum Rekreacyjnego OSiR-u przy ul. Belzackiej 108/110 odbyła się pierwsza edycja z cyklu 5 turniejów tenisa stołowego „TS OSiR CUP 2026” o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Tryb.
Łącznie w turnieju uczestniczyło 50 zawodników i zawodniczek.

W kategorii OPEN Kobiet wygrała Kinga GRANSZ przed Anetą ŚWITAŁĄ i Adą WYSMYK.

W kategorii OPEN Mężczyzn zwyciężył Dariusz BĘDZYŃSKI przed Pawłem BURCHARDEM oraz  Marcinem GAŁKOWSKIM i Tomaszem WIECZORKIEWICZEM.

II edycja odbędzie się 17 maja 2026 r. godz. 9:30.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 2 =
Link
7 + 2 =