osirpiotrkow.pl

Centrum Rekreacyjne

Finał ligi SLS

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wielkie święto siatkówki.
Czas na ostatni akcent sezonu 2022/2023. Przez blisko 7 miesięcy 12 zespołów rywalizowało w Siatkarskiej Lidze Szóstek organizowanej przez OSIR w Piotrkowie Trybunalskim.

W lidze brały udział zespoły: Łorjors, LUMKS Wolbórz, Volleyboys Bełchatów, Volley Props Łęczno, Libero Czarnocin, GKS Kamieńsk, Kombajn Wollejbal Tim, Fuks Sulejów, Posesja Bełchatów, Piotrkowska Akademia Sportu, Mamrot Wilkowyje i Wola Krzysztoporska.18 marca od godziny 14:30 w budynku OSIRu w Piotrkowie Tryb. przy ulicy Belzackiej 108/110 zostaną rozegrane dwa najważniejsze spotkania ligowe - mecz o 3. miejsce oraz wielki finał ligi.

Kibice uzyskają odpowiedź, czy kolejny raz na najniższym stopniu podium staną zawodnicy Piotrkowskiej Akademii Sportu, czy ustępującego mistrza Posesja Bełchatów, a także czy drużyna Mamrot Wilkowyje zostanie mistrzem po raz piąty, czy Wola Krzysztoporska po raz pierwszy.

Zapowiada się gorąca atmosfera i prawdziwe siatkarskie święto. Wiemy już, że pojawią się bębny, które sprawią, że doping będzie słychać nie tylko w hali. Do tego każda z drużyn przygotowała niespodzianki dla swoich kibiców.Atrakcją tego dnia będzie również występ - Cheerleaders SimaRe Piotrków Trybunalski


Przyjdź i dopinguj swoją ulubioną drużynę
Gorąca atmosfera na boisku, jak i na trybunach gwarantowana!

18.03.2023 - Sobota
Mecz o 3. miejsce -14:30

Finał - 16:00

powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 7 =
Link
8 + 7 =