osirpiotrkow.pl

Harmonogram rozgrywek HALPN sezon 2022/2023

Harmonogram rozgrywek HALPN sezon 2022/2023

Zespoły uczestniczące w rozgrywkach HALPN:

1. Barwil Omega
2. Orlik Bujny
3. Starówka
4. Proszenie
5. Eko - Luk
6. Zbyszko Ogrody
7. LZS Sulejów
8. DSP
9. Met -Stal
10. Walewski
11. Ekipa - Emik
12. Fajansiarze
13. Enviroment
14. Meble na wymiar
15. Prym Galeria Wnętrz

1. kolejka

03.12.2022

9:00 Starówka - Meble na wymiar
09:30 Proszenie - Enviroement
10:00 Eko - Luk - Fajansiarze
10:30 Orlik Bujny - Prym Galeria Wnętrz

04.12.2022

9:00 Zbyszko Ogrody - Ekipa Emik
09:30 LZS Sulejów - Walewski
10:00 DSP - Met-Stal

Barwil Omega - PAUZA

2. kolejka 

10.12.2022

09:00 Walewski - DSP
09:30 Ekipa - Emik - LZS SUlejów
10:00 Fajansiarze - Zbyszko Ogrody
10:30 Enviroment - Eko - Luk
11:00 Meble na wymiar - Proszenie
11:30 Prym Galeria Wnętrz - Starówka
12:00 Barwil Omega - Orlik Bujny

Met Stal - PAUZA

3. kolejka

11.12.2022

09:00 Starówka - Barwil Omega
09:30 Eko - Luk - Meble na wymiar
10:00 Zbyszko Ogrody - Enviroment
10:30 Proszenie - Prym Galeria Wnętrz
11:00 LZS Sulejów - Fajansiarze
11:30 DSP - Ekipa Emik
12:00 Met - stal - Walewski

Orlik Bujny - PAUZA

4. kolejka

17.12.2022 

09:00 Ekipa Emik - Met Stal
09:30 Fajansiarze - DSP
10:00 Enviroment - LZS Sulejów
10:30 Meble na wymiar - Zbyszko Ogrody

18.12.2022

09:00 Orlik Bujny - Starówka
09:30 Barwil Omega - Proszenie
10:00 Prym Galeria Wnętrz - Eko Luk

Walewski - PAUZA

5.kolejka

07.01.2023

09:00 Proszenie - Orlik Bujny
09:30 Eko Luk - Barwil Omega
10:00 Zbyszko Ogrody - Prym Galeria Wnętrz
10:30 LZS Sulejów - Meble na wymiar
11:00 DSP - Enviroment
11:30 Met Stal - Fajansiarze
12:00 Walewski - Ekipa Emik

Starówka - PAUZA

6. kolejka

08.01.2023

09:00 Barwil - Zbyszko Ogrody
09:30 Fajansiarze - Walewski
10:00 Enviroment - Met - Stal
10:30 Meble na wymiar - DSP
11:00 Prym Galeria Wnętrz - LSP Sulejów
11:30 Orlik Bujny - Eko Luk
12:00 Starówka - Proszenie

Ekipa Emik - PAUZA

7. kolejka

14.01.2023

09:00 Eko Luk - Starówka
09:30 LZS Sulejów - Barwil Omega
10:00 Zbyszko Ogrody - Oril Bujny
10:30 DSP - Prym Galeria Wnętrz
11:00 Met Stal - Meble na wymiar
11:30 Walewski - Enviroment
12:00 Ekipa Emik - Fajansiarze 

Proszenie - PAUZA

8. kolejka

15.01.2023

09:00 Enviroment - Ekipa Emik
09:30 Barwil Omega - DSP 
10:00  Meble na wymiar - Walewski
10:30 Prym Galeria Wnętrz - Met Stal
11:00 Orlik Bujny - LZS Sulejów
11:30 Starówka - Zbyszko ogrody
12:00 Proszenie - Eko Luk

Fajansiarze - PAUZA

9.kolejka

21.01.2023

09:00 Met stal - Barwil Omega
09:30 Zbyszko Ogrody - Proszenie
10:00 LZS SUlejów - Starówka
10:30 DSP - Orlik Bujny
11:00 Walewski - Prym Galeria Wnętrz
11:30 Ekipa - Meble na wymiar
12:00 Fajansiarze - Enviroment

Eko Luk - PAUZA

10.kolejka

22.01.2023

09:00 Meble na wymiar - Fajansiarze
09:30 Barwil Omega - Walewski
10:00 Prym Galeria Wnętrz - Ekipa Emik
10:30 Orlik Bujny - Met Stal
11:00 Starówka - DSP
11:30 Proszenie - LZS Sulejów
12:00Eko Luk - Zbyszko Ogrody

Enviroment - PAUZA

11. kolejka

28.01.2023

09:00 LZS Sulejów - Eko Luk
09:30 DSP - Proszenie
10:00 Ekipa Emik - Barwil Omega
10:30 Met stal - Starówka
11:00 Walewski - Orlik Bujny
11:30 Fajansiarze - Prym Galeria Wnętrz
12:00 Enviroment - Meble na wymiar

Zbyszko Ogrody - PAUZA

12. kolejka

29.01.2023

09:00 Barwil Ogrody - Fajansiarze
09:30 Orlik Bujny - Ekipa Emik
10:00 Starówka - Walewski
10:30 Prym Galeria Wnętrz - Enviroment
11:00 Proszenie - Met Stal
11:30 Eko Luk - DSP
12:00 Zbyszko Ogrody - LZS Sulejów

Meble na wymiar - PAUZA

13. kolejka

04.02.2023

09:00 DSP - Zbyszko Ogrody
09:30 Met - Stal - Eko Luk
10:00 Walewski - Proszenie
10:30 Ekipa Emik - Starówka
11:00 Fajansiarze - Orlik Bujny
11:30 Enviroment - Barwil Omega
12:00 Meble na Wymiar - Prym Galeria Wnętrz

LZS Sulejów - PAUZA

14. kolejka

05.02.2023

09:00 Barwil Omega - Meble na wymiar
09:30 Orlik Bujny - Enviroment
10:00 Starówka - Fajansiarze
10:30 Proszenie - Ekipa Emik
11:00 Eko Luk - Walewski
11:30 Zbyszko ogrody - Met Stal
12:00 LZS Sulejów - DSP

Prym Galeria Wnętrz - PAUZA

15. kolejka

11.02.2023

09:00 Met Stal - LZS Sulejów
09:30 Walewski - Zbyszko Ogrody
10:00 Ekipa Emik - Eko Luk
10:30 Fajansiarze - Proszenie
11:00 Enviroment - Starówka
11:30 Meble na wymiar - Orlik Bujny
12:00 Prym Galeria wnętrz - Barwil Omega

DSP - PAUZA


powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 3 =
Link
6 + 3 =